Antalyaspor Başkanı Gülel: 3-4 transferimiz daha var

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tesislerinde yeni dönem hazırlıklarını sürdüren Fraport TAV Antalyaspor, Medipol Başakşehir ile hazırlık maçı yaptı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Stadyumu’nda oynanan maçta Fraport TAV Antalyaspor Haji Wright’ın 43’üncü dakikada attığı golle birinci yarıyı 1-0 önde tamamladı. Fraport Tav Antalyaspor, Erdal Rakip’in 48’inci dakikadaki golüyle farkı 2’ye çıkardı. Medipol Başakşehir, 71’inci dakikada Keny ile golü buldu. Müsabakayı Fraport TAV Antalyaspor 2-1 kazandı. Müsabaka sonrasında Antalyaspor Teknik Sorumlusu Nuri Şahin, Burdur Antalyaspor Futbol Okulu öğrencileriyle fotoğraf çektirdi.

Fraport TAV Antalyaspor Başkanı Sabri Gülel, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Gülel, “Yeni ve genç transferler var. Çok farklı bir kadro omurgası var. Farklı bir çalışma içerisindeyiz. Maçın birinci yarısında bunu görüldüğünü düşünüyorum. Önceliğmiiz mevcut futbolcularımızdan azamî randıman almaktı. Bunun çalışmasını yaptık. Sonra yarar alamadığımız, bize mali yük getiren futbolcularla yollarımızı sağlıklı formda ayırdık. Erdoğan Yeşilyurt ve Jakub Kaluzinski ekibimize katıldı. 3-4 transferimiz daha var. Bitirmek üzereyiz. Erzurum kampına yetiştirmek istiyoruz. Uygun bir grup oluşacağını düşünüyorum. Ekipte çok hoş hava var. İnşallah, çok öbür bir Antalyaspor, başka bir dinamizmi, başka bir inancı olan genç bir Antalyaspor’u izleme imkanı bulacağız” diye konuştu.

Antalyaspor maçtan sonra 10 gün kamp yaptığı Burdur’dan ayrılarak Antalya’ya gitti. Kırmızı beyazlılar salı günü ikinci etap kamp çalışması için Erzurum’a gidecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir