Kaptan Gizem, Galatasaray’a veda etti! Ayrılık mesajında yaşananları anlattı

Galatasaray Bayan Voleybol Ekibi’nde kaptan Gizem Güreşen, toplumsal medyadan yaptığı açıklamayla kadrodan ayrıldığını duyurdu. Güreşen, yöneticilerle yaşadığı fikir ayrılıkları yüzünden veda ettiğini duyurdu.

Gizem Güreşen, Galatasaray‘dan ayrılık nedenini şu sözlerle açıkladı;

“Üzülerek söylemek isterim ki sevgili yöneticilerimle yaşadığım fikir ayrılıkları sonrası sevgili Galatasaray topluluğuna ziyan vermemek ismine, armasını gururla taşıdığım formama veda etmek zorundayım. Bu ailenin bir ferdi olarak biliyorum ki hiç kimse vazgeçilmez değildir. Zira her vakit aslolan Galatasaray’dır.

Tıpkı 6 sene evvel dönem ortasında geldiğim üzere, 6 yıl sonra dönem ortasında gruptan ayrılmak tahminen bir tesadüf fakat bunun acısını ömür uzunluğu içimde taşıyacağımın da bilinmesini isterim. Bu şiddetli ve yorucu süreçte yanımda olan herkese en samimi hislerimle teşekkür ediyorum.

Belki öyküm yarım kaldı ancak Galatasaray’a olan sevgimi ve dayanağımı hiçbir vakit esirgemeyeceğim. Artık tahminen alanda 1 eksik olacak lakin tribünde ekibimin başarısı için avazım çıktığı kadar bağırıp, son sayıya kadar takviye olacağım.

Tüm Galatasaray topluluğuna anlayışı için teşekkür eder, sözlerimi en sevdiğim tribün bestesi ile sonlandırmak isterim:

‘Şereftir seni sevmek, senle ağlayıp gülmek, Galatasaray sevgisi sürecek sonsuza dek… Hakkınız helal edin…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir