Volkan Demirel’den Emre Belözoğlu sözleri! ‘Saha içinde rakibiz’

Hatayspor, Spor Toto Muhteşem Lig’in 13’üncü haftasında oynayacağı Başakşehir maçının hazırlıklarını sürdürdü. Osman Çalgın Tesisleri’nde teknik yönetici Volkan Demirel idaresinde yapılan ve 1 saat 25 dakika süren idmanda futbolcular, pas drilinin akabinde 3 kümeye ayrıldı ve turnuva gerçekleştirdi. Ekipte, bu hafta cezalı bulunmazken, Kevin Soni ve Christian Atsu’nun sakatlıklarının devam ettiği öğrenildi.

“TAMAMEN KAZANMA ODAKLI BAKIYORUZ”

Maça kazanma odaklı baktıklarını belirten teknik yönetici Volkan Demirel, açıklamasın şunları söyledi:

“Her maç olduğu üzere bu maç da bizim için çok değerli. Rakibe isim olarak, grup olarak bakmıyoruz, büsbütün kazanma odaklı bakıyoruz. Tabi lig içerisinde de galibiyetler, yenilgiler olacaktır. Biliyorsunuz geçen hafta mağlup olduk, bu bizi çok üzdü. Ancak yaptığımız yanılgılardan ders çıkardık, Başakşehir maçına bakıyoruz. Tıpkı formda Beşiktaş maçında olduğu üzere içerideki seyircimizi, o havayı, Hataylıların hepsini stada bekliyoruz. Zira biz, onlarla omuz omuza olunca daha güçlü oluyoruz. Onlar bizim art kuvvetimiz, gücümüz oluyorlar. İnşallah bu maçta da Beşiktaş maçındaki üzere toplaşırız ve hoş bir akşam yaşarız.”

“FUTBOL ALANI İÇİNDE RAKİBİZ, SAHA DIŞINDA HER VAKİT KARDEŞİZ”

Başakşehir teknik yöneticisi Emre Belözoğlu ile uygunuyla, kötüsüyle çok anıları olduğunu söyleyen Demirel, “Hem saha içinde hem sana dışında birlikteliğimiz olmuştur. Ailecek de görüştüğüm bir insan, kendisini çok da severim kardeşim üzeredir. Geçen sene de rakip olmuştuk, bu sene de rakibiz. Futbol alanı içinde rakibiz, futbol alanı dışında her vakit kardeşiz. İnşallah onun için de benim için de hoş bir futbol akşamı olur” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir